VITA RES

from

RESEN

(processing of fruits & vegetables, production of concentrates, purees, and frozen apple cubes)

+38975421259

February 14, 2020, 7:59:17 AM
Македонија

Денес облачно со дожд, а на планините и снег

Временска прогноза за денес

Во Македонија денеска ќе биде претежно облачно со врнежи од дожд, а на планините и снег, кои ќе бидат поинтензивни во попладневните часови.

Во вечерните часови врнежите ќе преминуваат во снег и на некои повисоки места.

Cyber Green Market News

Преку ноќта ќе дува умерен до засилен северен ветер.

Температурата ќе се движи од 1 до 9 степени.

А.Г.

VITA RES

from

RESEN

(processing of fruits & vegetables, production of concentrates, purees, and frozen apple cubes)

+38975421259